Media do szkła i porcelany

( ilość produktów: 17 )

Media do szkła i porcelany dostępne na LOVEART.PL pozwolą na kreatywne spędzanie czasu.

Farbami do szkła ozdobisz wazon, kieliszek, szklankę tworząc niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju przedmiot. Farby te pozwolą Ci na zabawę światłem i na wyczarowanie przepięknych witraży. Konturówki dzięki precyzyjnemu aplikatorowi idealnie nadają się do malowania na szkle pozostawiając wypukłe trójwymiarowe wzory. Nasze rewelacyjne markery do porcelany dostępne w 12 żywych kolorach nadają się również do pracy ze szkłem oraz metalem. Nie posiadają żadnych substancji szkodliwych i nadają się do użycia przez dzieci, które tworząc rozwijają swoją wyobraźnię.

Dzięki naszym preparatom nadasz drugie życie kubkowi lub talerzykowi własnoręcznie tworząc oryginalne wzory. Malowanie, dzięki możliwościom, jakie niosą nasze preparaty do szkła i porcelany, jest niezapomnianą przygodą. Ceramika i szkło pokryte kolorem nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Daj się ponieść wyobraźni i pomaluj wszystkie niepozorne kubki, talerze, talerzyki, miseczki, wazony. Ozdobione przez Ciebie przedmioty mogą być wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby. Nie zapominaj, że najcenniejsze jest to, co tworzysz własnoręcznie, poświęcając na to swój czas i wkładając w to swoje serce. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Opcje przeglądania
pixel