Artykuły kreatywne do tworzenia i ozdabiania

( ilość produktów: 92 )

Tworzenie i ozdabianie to świetny sposób na spędzenie czasu zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, a jednocześnie hobby, które nigdy się nie znudzi: liczba najrozmaitszych artykułów kreatywnych dostępnych na rynku jest co najmniej tak duża, jak ilość pomysłów drzemiących w głowach sięgających po nie twórców.

Dobrą podstawą dla wszystkich pragnących rozpocząć przygodę z rękodziełem jest nauka ozdabiania bombek, stożków, obręczy i serc ze styropianu. Możliwości są w zasadzie nieograniczone: do stworzenia własnych ozdób można wykorzystać dekoracyjne piórka, cekiny, samoprzylepne cyrkonie, koraliki, a przede wszystkim – ozdobne wstążki. Najlepiej sprawdzi się wstążka satynowa 25 mm: to produkt o optymalnej szerokości, z którym wygodnie się pracuje, nawet początkującym osobom. Wszystkie te kreatywne akcesoria przydadzą się także w technice scrapbookingu.

Jakie akcesoria do scrapbookingu trzeba mieć?

Technika scrapbookingu polega na ręcznym tworzeniu i ozdabianiu albumów ze zdjęciami, okolicznościowych kartek i karnetów, zaproszeń. Jeśli jesteś cierpliwy, potrafisz umiejętnie łączyć kolory, wzory, materiały, faktury i nie brak Ci dokładności, to scrapbooking jest właśnie dla Ciebie. Potrzebujesz jeszcze tylko kilku produktów. W jakie akcesoria do scrapbookingu powinieneś się zaopatrzyć?

• akcesoria do cięcia – nożyczki, nożyk, gilotyna,
papier – scrapbooking za podstawę ma właściwie papiery. Grube gładkie arkusze potrzebne są jako baza np. kartki urodzinowej, te cieńsze i ozdobne – do dekorowania,
• klej – klej na gorąco, popularny Magic, a także ozdobne taśmy klejące,
• dekoracyjne drobne dodatki.

Gdy już osiągniesz pierwszy stopień wtajemniczenia, możesz śmiało sięgnąć po drewniane wycinanki, bigownicę, stemple i tusze, maszynę do wycinania i wykrojniki.

Opcje przeglądania
pixel