Artykuły malarskie

( ilość produktów: 357 )

Posiadamy doskonałej jakości farby akwarelowe, olejne i akrylowe oraz gwasze i tempery. Oferujemy farby artystyczne do wszystkich popularnych technik malarskich. W naszym sklepie znajdziesz też farby kredowe, które cieszą się zainteresowaniem osób samodzielnie odnawiających i stylizujących meble. Równie popularne są farby w sprayu – wygodne i szybkie w aplikacji. Niezbędnym uzupełnieniem farb są media malarskie, czyli werniksy, rozpuszczalniki i mikstiony.

Ważnym działem w naszej ofercie dla malarzy są pędzle artystyczne do malarstwa akwarelowego i olejnego, a także szerokie pędzle do gruntowania podobrazi i werniksowania gotowych obrazów. Oferujemy pędzle z włosia naturalnego oraz z materiałów syntetycznych. Korzystną cenowo propozycją są zestawy pędzli malarskich: płaskich, okrągłych i skośnych, zróżnicowanych pod względem rozmiaru.

Do malowania, obok farb i pędzli, niezbędne są papiery i podkłady malarskie, czyli podobrazia. Posiadamy w stałej sprzedaży wysokiej jakości podłoża z płótna bawełnianego, naciągniętego na drewniane krosna. Każdy, kto zajmuje się malarstwem, musi zaopatrzyć się też w sztalugi studyjne i plenerowe, wygodną paletę oraz szpachelki do mieszania i nakładania farb.

Zestawy malarskie dla początkujących artystów

Proponowane przez nas gotowe zestawy farb i akcesoriów malarskich to interesująca propozycja dla początkujących artystów. Najbardziej rozbudowane zestawy malarskie zawierają m.in. farby, pędzle, paletki malarskie i podobrazia. Przydatnym uzupełnieniem będzie blok malarski oraz rysownica.

Opcje przeglądania
pixel