Dlaczego warto zainwestować w farby akrylowe Renesans?

2020-09-14
Dlaczego warto zainwestować w farby akrylowe Renesans?

Farby Renesans należą do tych, które są najchętniej wybierane przez osoby zajmujące się malarstwem akrylowym. Marka oferująca stosunkowo niedrogie, wysokiej jakości farby, cieszy się dobrą opinią, zarówno wśród plastyków, jak i amatorów. Co dokładnie cenią w farbach akrylowych ich użytkownicy i dlaczego warto w nie zainwestować?

Renesans: gęste farby o wysokiej pigmentacji

Wysoka pigmentacja to ważny czynnik stanowiący o tym, że ma się do czynienia z dobrą farbą akrylową. Farby Renesans zawierają dużą ilość pigmentu, co podkreśla każdy, kto miał okazję nimi malować. Co więcej, pigment jest wyjątkowo trwały – ma to duże znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że w powszechnej opinii kolory na obrazach malowanych akrylami z biegiem czasu bledną. Po prawidłowym nałożeniu werniksu, barwy naniesionych na płótno akrylowych farb Renesans pozostają intensywne i nasycone  przez wiele lat. Współdecyduje o tym również ich konsystencja – akryle Renesans są naprawdę gęste, gdyż zawierają mniejszą ilość wody niż wiele farb innych marek dostępnych na rynku.

Wygodne nakładanie i doskonały efekt

Inną cechą farb akrylowych Renesans, za które chwalą je ich użytkownicy, jest wygodne nakładanie ich na płótno – płynnie się rozprowadzają, a dzięki temu, że są gęste, zapewniają doskonałe krycie za pierwszym pociągnięciem pędzla. A jeśli już o tym mowa, farby Renesans świetnie współpracują zarówno z syntetycznymi pędzlami, jak i naturalnymi.

W serii akrylowych farb Renesans A’kryl znajduje się bogata gama barw dających znakomity, półmatowy efekt – do wyboru jest aż 70 kolorów: także odcienie metaliczne oraz mikowe (brokatowe). Wszystkie z nich zostały opracowane w taki sposób, by możliwe było zachowanie pełnej czystości barwy.

Gęste, wydajne i wysoko napigmentowane akryle Renesans to idealna propozycja dla artystów szukających farb o bardzo dobrych, wyrazistych pigmentach w niewygórowanej cenie, a zatem także dla studentów, zużywających do nauki duże ilości farby. Nie musisz sięgać po produkty z najwyższej półki – inwestując w farby akrylowe Renesans masz pewność, że uzyskasz doskonały efekt pracy za każdym razem.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel