Blog

Tiul i organza: efektowne materiały do dekoracji sali weselnej

Tiul i organza to materiały, bez których nie obejdzie się żaden ślub i przyjęcie weselne. Dekoracje sali weselnej, kościoła, samochodów czy powozów państwa młodych – we wszystkich tych miejscach królują ozdoby z lekkich, półprzezroczystych materii. Z oczywistych przyczyn omówienie wszystkich zastosowań nie jest możliwe. Dlatego zajmiemy się najbardziej popularnymi, czyli pomponami, kwiatami, bieżnikami i kokardami z tiulu i organzy.

Czytaj więcej
Dlaczego warto zainwestować w farby akrylowe Renesans?

Farby Renesans należą do tych, które są najchętniej wybierane przez osoby zajmujące się malarstwem akrylowym. Marka oferująca stosunkowo niedrogie, wysokiej jakości farby, cieszy się dobrą opinią, zarówno wśród plastyków, jak i amatorów. Co dokładnie cenią w farbach akrylowych ich użytkownicy i dlaczego warto w nie zainwestować?

Czytaj więcej
Niezbędne narzędzia i materiały do decoupage na drewnie

Zdobienie drewna w technice decoupage ma bardzo długą, prawdopodobnie tysiącletnią tradycję. Stosunkowo prosta, a jednocześnie dająca spektakularne efekty technika, cieszy się nieustającą popularnością. Najczęściej wybieranym materiałem do zdobienia jest drewno. W tekście omawiamy niezbędne narzędzia i materiały do wykonania decoupage na drewnie.

Czytaj więcej
pixel