Jak wykorzystać bańki mydlane w czasie wesela?

2020-12-30
Jak wykorzystać bańki mydlane w czasie wesela?

Ślub i wesele należą do najważniejszych wydarzeń w życiu, więc nic dziwnego, że każda para młoda pragnie, aby ten dzień był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Dlatego tak ważne jest, aby wprowadzić elementy, które uatrakcyjnią i wyróżnią przyjęcie. Każdy detal musi być przemyślany i dopracowany. Warto, aby pojawiły się podczas tego wydarzenia akcenty, dzięki którym wesele zyska niepowtarzalny klimat i zostanie na dłużej w pamięci gości, a przede wszystkim pary młodej.

Niepowtarzalne prezenty dla gości

Podziękowania dla gości to ostatnio nieodłączny element wesel. Jest to piękna pamiątka i wyraz wdzięczności za przybycie na ceremonię. Państwo młodzi często decydują się na słoiczki z dżemem i miodem lub malutkie zestawy makaroników, ale oryginalniejszym wyborem mogą być właśnie bańki mydlane. Najlepiej postawić na specjalne bańki mydlane na wesele w buteleczkach zaprojektowanych na taką okazję. Świetnie sprawdzą się bańki w pojemniczkach w kształcie tortu weselnego, butelki szampana lub z elementami w formie serduszka. Taki upominek pozwoli na dłużej zachować wspomnienia i będzie miłym gestem.

Motyw przewodni – bańki mydlane

Doskonałym pomysłem na dodanie charakteru przyjęciu weselnemu jest wybór motywu przewodniego imprezy. To zasada, którą stosuje większość wedding planerów, ponieważ pozwala na stworzenie spójnej koncepcji, która odróżni przyjęcie od innych. Bańki mydlane idealnie nadają się na motyw przewodni, ponieważ kojarzą się z beztroską zabawą, dziecięcą radością i bajkowym klimatem, mogą być też symbolem miłości, która wznosi zakochanych ku niebu. Można je wykorzystać na wiele sposobów, wyglądają świetnie na zdjęciach, a w dodatku to niedrogi sposób, aby dodać trochę magii na tej wyjątkowej uroczystości.

Bańki mydlane warto wykorzystać już po wyjściu pary młodej z kościoła lub urzędu zamiast ryżu, monet czy konfetti, którymi zazwyczaj obrzucani są państwo młodzi. Jest to lepsza propozycja, ponieważ w przeciwieństwie do tamtych pomysłów nie psuje fryzur oraz nie pozostawia śladów na ubraniach. Ponadto wyjście pary młodej z kościoła w otoczeniu baniek mydlanych będzie się wspaniale prezentowało na zdjęciach. Aby osiągnąć taki efekt, wystarczy kupić małe zestawy do puszczania baniek w buteleczkach zaprojektowanych specjalnie na wesela i poprosić kogoś, żeby rozdał je gościom przed ceremonią.

pixel