Strzelające tuby z konfetti i bańki mydlane: zobacz najmodniejsze artykuły na ślub!

2020-05-04
Strzelające tuby z konfetti i bańki mydlane: zobacz najmodniejsze artykuły na ślub!

Możemy się założyć, że chcecie by dzień, w którym powiecie sobie „tak”, na długo utkwił w pamięci Waszych gości. By tak się stało, nie musicie organizować hucznego wesela w wyjątkowo oryginalnym miejscu. Wystarczy, że stworzycie efektowną oprawę uroczystości, wykorzystując najmodniejsze w tym sezonie ślubne artykuły, m.in. strzelające tuby z konfetti i bańki mydlane.

Konfetti na ślub – płatki róż

Jeśli konfetti wyobrażasz sobie tylko jako różnokolorowe drobne skrawki papieru zapakowane w foliową torebkę, to prawdopodobnie nie miałeś jeszcze do czynienia ze strzelającą tubą. Może się w niej kryć konfetti w postaci mnóstwa złotych gwiazdek czy serduszek, a nawet – serpentyny.

Najchętniej wybierane przez młode pary i świadków są tuby z konfetti w kształcie płatków róż. W sklepach z artykułami imprezowymi są one dostępne w wielu kolorach do wyboru, dzięki czemu można uzyskać naprawdę zjawiskowy efekt. Najpopularniejsze są oczywiście konfetti w kolorach białym i kremowym, jednak warto puścić wodze fantazji i kupić tuby w kilku różnych kolorach. Wystarczy wyobrazić sobie, jak pięknie będzie wyglądała panna młoda w deszczu pastelowych płatków róż – różowych, błękitnych, wrzosowych… Z powodzeniem można także połączyć kilka rodzajów strzelających tub z konfetti, uzupełniając subtelne kwiatowe płatki motylkami lub czerwonymi sercami.

Nie tylko ryż na szczęście: tuba strzelająca banknotami

Tradycja obsypywania młodej pary ryżem na szczęście po ceremonii ślubnej jest powszechnie znana. Ryż, jako symbol obfitości, ma zapewnić małżonkom dostatnie życie. Często jednak goście sypią w tym celu także monety. A gdyby tak, zamiast monet, wykorzystać banknoty? Oczywiście nie prawdziwe pieniądze, ale falsyfikaty. Tuba strzelająca konfetti z banknotów o wysokim nominale to strzał w dziesiątkę. Jeśli w najbliższym czasie będziesz świadkiem podczas zaślubin, koniecznie wykorzystaj ten pomysł, by sprawić nietypową niespodziankę młodej parze. Idealnym dopełnieniem będzie złote i srebrne konfetti – na bogato!

Tuby strzelające na ślub i wesele są lekkie i mają prostą konstrukcję. Do ich obsługi warto zatem zaangażować najmłodszych weselnych gości, którzy z pewnością chętnie pomogą uczcić ten ważny moment, a dodatkowo będą mieli wielką frajdę.

Bańki mydlane – wyszukana weselna atrakcja

Ślubne bańki mydlane w gustownych flakonikach w kształcie weselnego piętrowego tortu lub butelki szampana to coś, w co warto zaopatrzyć weselnych gości przed uroczystością zaślubin lub weselem. Im więcej zaangażowanych osób, tym lepszy efekt. Bańki mydlane dodadzą uroku temu ważnemu wydarzeniu i pomogą szybko wyczarować piękną, bajkową scenerię. To, w którym momencie w powietrze uniosą się lekkie bańki mydlane, zależy od pary młodej lub gości szykujących niespodziankę. Może to być moment wyjścia małżonków z kościoła lub urzędu stanu cywilnego, powitanie w sali weselnej wraz z toastem, wniesienie tortu czy pierwszy taniec – możliwości jest wiele.

Warto zauważyć, że polecane przez nas ślubne akcesoria nie tylko uatrakcyjniają uroczystość w oczach gości, lecz także tworzą piękną scenerię do pamiątkowych zdjęć i filmów. Tak niewiele trzeba, by wyczarować magiczny nastrój!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel